Tunele termokurczliwe

Tunel termokurczliwy to specjalistyczne urządzenie, służące do pakowania produktów. Z ich użyciem można pakować przedmioty o różnej specyfice oraz różnych gabarytach, co sprawia, że z maszyn tych korzysta się w wielu gałęziach przemysłu. Z tuneli termokurczliwych korzysta się w zakładach z branży spożywczej, kosmetycznej, czy też chemicznej. Folia jest obkurczana, dzięki czemu istnieje możliwość dokładnego zapakowania danego przedmiotu. Zapakowanie takie chroni produkt przed kurzem, brudem i wilgocią.

Posiadamy w naszej ofercie urządzenia o różnych parametrach i różnorodnej charakterystyce. Oferujemy tunele parowe, elektryczne, czy też zgrzewarki kątowe. Zainteresowani odnajdą tutaj wszelkie informacje techniczne, które ułatwią podjęcie decyzji o zakupie konkretnego sprzętu. W razie jakichkolwiek problemów, służymy pomocą – wystarczy skontaktować się z nami.

Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą tuneli termokurczliwych. Polecamy Państwu nasz specjalistyczny sprzęt do pakowania.