O firmie 2018-01-15T12:24:37+00:00

MASZYNY DO SZYCIA

 

Linia Szycia istnieje na rynku od 1991 roku w branży maszyn do szycia domowego oraz przemysłowego oraz w branżach pokrewnych: maszyn do cięcia i odkrawania, prasowania oraz haftowania. Firma jest bezpośrednim importerem w/w maszyn i zajmuje się ich sprzedażą detaliczną, hurtową oraz eksportem.

MASZYNY DO PAKOWANIA

 

Od 2003 roku Nasza Firma rozpoczęła import i sprzedaż maszyn do pakowania. Ta nowa gałąź Naszej działalności została nazwana EAGLE Linia Szycia. Nowa branża okazała się handlowym sukcesem i stała się obecnie podstawową gałęzią działalności Firmy. Obecnie oferujemy bardzo szeroką gamę maszyn do pakowania, którą nadal poszerzamy wyszukując asortyment nawet dla pojedynczych klientów.

xxx

ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII

 

W 2009 roku poszerzyliśmy naszą sprzedaż o całkiem innowacyjną branżę na polskim rynku: urządzenia do produkcji energii odnawialnej. W naszym asortymencie posiadamy obecnie: solarne ogrzewacze do wody użytkowej, elektrownie wiatrowe, klimatyzatory słoneczne, panele fotowoltaiczne oraz energooszczędne oświetlenie LED. Nowa branża występuje pod nową brandmarką  LINIA ŻYCIA. Ze względu na chłonny rynek planujemy powiększenie asortymentu z tej branży o kolejne produkty.

Nasza Firma oferuje Państwu profesjonalne doradztwo, demonstrację wybranych produktów w siedzibie firmy oraz kompleksową obsługę gwarancyjną. Oferujemy sprzedaż zarówno detaliczną, jak i hurtową. Rozliczamy się poprzez gotówkę, przelewy, sprzedaż ratalną i leasing.